Послуги

Комплексна Очистка Енергоструктури

Людина найбагатовимірніша сутність на планеті земля і напевне в всесвіті. Вона складається не тільки з фізичного тіла, а й з інших, енергетичних тіл, чакр, каналів, систем. Та зазвичай ми дбаємо тільки про своє фізичне тіло: обстежуємося в лікаря, миємося, відпочиваємо, лікуємося. Та чистота нашої енергоструктури також повинна бути в належному стані, порядку та чистоті. Скільки разів на день ми сумуємо, радіємо, сердимось, сміємось співчуваємо, дратуємось, сваримся, доказуємо чи просто емоціонуємо? А кожен з цих проявів несе той чи інший відбиток на нашій енергоструктурі, і не завжди він корисний для нас. Іноді енергоструктура людини настільки забруднена, що це починаються відбиватися на фізичному тілі, як різні хвороби чи порушення функціонування певних органів. Тож чистота нашої енергоструктури стоїть на такому ж важливому місці як чистота фізичного тіла. І про це не потрібно забувати.             

Отож під час комплексної очистки енергоструктури людини відбуваються такі процеси як:

Очищення відновлення, наповнення і активація всіх тіл і чакр

Очищення від шаблонних і стереотипних програм.

Злив негативних, кармічних навантажень.

Активація каналів людини.

Робота з Кармою і Родом.

І ще багато-багато іншого

Консультація

Якщо в житті трапляються проблеми. Якщо ви стоїте перед вибором і не знаєте що обрати. Коли навколо стоїть безвихідь. Не знаєш куди йти далі і що робити. Як вчинити в тій чи іншій ситуації.

То приходь на консультацію.

 Я допоможу розібратися з проблемами і незгодами. Знайти найоптимальніший вихід з ситуації яка склалась. І також розібрати причинно-наслідкові зв’язки, а саме що трапилось? Чому так трапилось? Для чого це сталось? І як з цим боротись і жити далі? Реальні поради і дії, спрямовані на покращення твого життя вже сьогодні.

Очищення будинків, офісів, авто, території, простору

Дана програма очищення простору включає в себе сканування, ідентифікація, видалення чужорідних енергій і енергообладнання. Очищення вікон, дверей, тамбурів, стін, підлоги, стелі, ніш (в тому числі і прихованих). А також системи захисту від ціленаправлених негативних впливів. Від непередбачуваних поломок і виходу з ладу техніки, сантехніки, приладів чи окремих робочих вузлів. Очищення предметів, меблів, рослин та ін., що находиться в кімнаті, офісі, приміщенні, автомобілі чи території. Також захисту від енергій які приходять разом з гостями і просто сторонніми людьми. Також приміщення можна додатково моделювати необхідними енергіями, і крім основного очищення і відновлення відбудеться наповнення приміщення необхідними позитивними якостями. 

Енергоцілительство та Енергозцілення

Це зцілення фізичного тіла людини за допомогою енергій. Наповнення та відновлення функціональності організму. Нормалізація роботи органів та систем людини. Відновлення пошкоджених та видалених тканин організму. Оптимізація та гармонізація роботи всіх функцій, систем, залоз, каналів людини.

 Основна робота проходить на ефірному плані, з ефірним тілом людини. Ефірне тіло є точною копією фізичного тіла. Воно повторює його силует, виходячи за його межі на 1-5 см. Це – перше тонке тіло або енергетичне тіло людини. Ефірне тіло має таку ж структуру, що й фізичне тіло, містять в собі його органи й частини. (в принципі, будь-яка людина при бажанні може побачити блакитнуватий серпанок ефірного тіла навколо своїх пальців, якщо буде дивитися на них розосередженим поглядом на білому тлі.) Усі хвороби, проблеми, пошкодження які є на фізичному тілі також відображаються на ефірному. І навпаки, якщо є якась проблема, пошкодження на ефірному тілі то через деякий час (день, тиждень, місяць) воно обов’язково проявиться на фізичному тілі. Робота і взаємодія цих тіл дуже тісна і взаємозалежна. Робота енергоцілителя заключається в тому, щоб виявити хворобу чи пошкодження на ефірному плані і тим самим забрати її з фізичного.

 

Керуй своїм життям. Вже сьогодні!

Ти можеш стати володарем свого життя, а не заручником обставин. Живи тут і зараз. Змінюй своє життя так як Ти хочеш.