Полюбити СЕБЕ. Прийняти СЕБЕ.

(моя улюблена тема)

Ти щось таке говориш!!? Полюбити себе. Що, по твоєму я себе не люблю? Звичайно я люблю себе…

Так! Любимо! Ми всі любило себе. Але… От як ми реагуємо на таку от ситуацію? Коли ми йдемо по вулиці, несемо, наприклад, торт на день народження другу, і тут перечепилися і ледь не впали. Але тортик все ж таки упав, і як завжди “маслом до низу”, і тортика нема. От які в нас думки тоді виникають стосовно себе?

Ой, та що ж я такий незграбний? Та вічно у мене так все валиться з рук. О! Як завжди! Та краще б я упав, а не той тортик. І т.д….

А кожна така думка (негативна) в свою сторону діє як прокляття. І отак наговорюючи ми наліплюємо купу негативу на себе коханого.

А тепер уявімо що в цій ситуації не ми, а якийсь відомий актор чи співак (для мене то Анджеліна Джолі). І от вона вся таки красива і прекрасна йде по вулиці, точніше пливе, вітерець легенько розвіває її кудряве волосся, в очах таємниця на обличчі легенька посмішка… і тут перечепилась, і тортик упав. От які думки будуть у нас будуть стосовно цієї ситуації? Чи будемо ми наговорювати на когось так, як наговорювали на себе? Чи навпаки, підтримаємо!!? Та нічого страшного. З ким не буває. Ну кінець кінців це всього лиш тортик. Добре що не впав і не поранився.

Тепер аналізуємо скільки разів на день у нас відбувається антологічна ситуація? Не обов’язково спіткатися чи падати. Є моменти коли ми просто щось забуваємо чи пропускаємо. Чи щось комусь кажемо. Або навпаки мовчимо, а потім 100-500 разів передумуємо і перекручуємо дану ситуацію. Які слова ми говоримо собі? Що посилаємо самі ж в себе? Яку енергію?

А тепер дайте відповідь на запитання: Людина яка любить себе буде наговорювати на себе?

А тепер дайте відповідь на запитання: Я Люблю Себе?

Це тільки один аспект стосовно”любові до себе”. Ще можна згадати про роботу яку ми ненавидимо, але все ж таки ходимо на неї. Про начальників, про сусідів, рідних, близьких і знайомих котрі нас бісять, але в силу обставин ми мусимо спілкуватися з ними. Про країну, політиків, дороги, тарифи. І ще багато багато багато всього, чого ми не помічаємо, але все одно робимо проти своєї волі, проти себе.

Не дозволяйте зовнішнім обставинам псувати вам життя. Любіть себе.

 

Щастя Радості Краси
Світла і Любови 
Light & Love