Енергетична гігієна.

Стреси, сварки, проблеми, негативні емоції, спілкування з різними людьми не проходять повз нас безслідно. Вони тим чи іншим способом відкладають відбиток на нашому здоров’ю, настрою, психоемоційному стані.  І часто ми не звертають увагу на те, чому у нас такий поганий настрій, чому нам важко прокидатися в ранці, чи відбуваються саме такі події вжитті? Чи стан здоров’я різко погіршився. Чи знову і знову хворіємо на одні й тіж сезонні хвороби. Ми часто звертаємо увагу на фізичне тіло, але дуже рідко ми звертаємо увагу на наш внутрішній, духовний стан. На нашу душу. Та коли ми заходимо у якийсь безвихідь, коли звичайна медицина не в змозі допомогти, чи від нас відвертаються близькі та рідні, тоді ми починаємо шукати вихід з ситуації, і дивимось на ситуацію більш ширше, під різними кутами, і аж тоді звертаємо увагу на всі спектри впливу на людину, окрім фізичних. Якщо б кожен з нас займався звичайною «енергетичною гігієною», час від часу очищав свою енергоструктуру, позбавлявся негативного впливу на себе, то наше життя набагато б покращилось. Ми як мінімум на 50% менше б хворіли. У наше життя не приходили неприємні ситуації, такі як сварки, стреси, несподівана втрата грошей чи речей. Нас би не ображали і не звинувачували безпідставно. Енергоструктура людини це багатовимірна і складна сукупність каналів, чакр, тіл, матриць.

Отже декілька порад стосовно енергетичної гігієни:

По-перше коло нашого спілкування. Завжди обирайте тих людей з якими ви проводите більшість свого часу. Не потрібно розмовляти з людьми які постійно чимось невдоволені, нарікають, брешуть, чи обманюють. Якщо спілкування з такими людьми не можливо уникнути в силу обставин, то хоча б постарайтесь змінити теми розмов. Не розмовляйте на теми які вам псують настрій.

По-друге місця де ви проводите свій час. Старайтеся уникати таких місць як стихійні ринки, базари, величезні скупчення людей. Місця де проводяться різні ритуальні обряди, де проходили масові битви, масові захоронення (вбивства) великої кількості людей, кладовища. Всі ці місця володіють неабиякою великою силою. Енергія, яка там є, завжди передається людям які там перебувають. Побережіть себе. Уникайте таких місць.

По-третє. Думки. Про що ми думаємо? Про кого ми думаємо? Зробіть невеликий тест. Один день виписуйте геть усі думки які у вас в голові. А в кінці проаналізуйте і поставте + де були хороші, позитивні думки, і – де були погані, негативні думки. І тоді побачите що у вас переважає!!! Чим ви ж самі себе наповнюєте!!?

А ще така річ як вживання алкоголю і різних синтетичних речовин (наркотиків). Під час вживання яких ви дуже, ну навіть дуже-дуже понижуєте внутрішні вібрації, і нагрібаєте на себе величезну купу негативної енергетики. Егрегори алкоголю і наркотиків дуже сильні і постійно хочуть живлення. А живляться вони від вас, від вашої енергії, і не хочуть вас відпускати. Тому так важко позбавлятися такої залежності.

І основне ЛЮБІТЬ СЕБЕ

Щастя Радості Краси
Світла і Любови
Light & Love